زمستان 1400

برای یک متخصص همیشه کار هست

هدف اصلی آکادمی آمانج، ارائه آموزش های کاربردی و پروژه محور است، چنانکه دانشجویان بتوانند با کسب مهارت های تخصصی موردنیاز بازارکار، درقالب کارگاه های عملی و پروژه های چالش برانگیز که توسط متخصصان باتجربه شرکت های معتبر آموزش داده میشوند آماده ورود حرفه ای به بازار کار شوند و نیاز شرکت ها و کارفرمایان را برطرف نمایند.

مشاوره و پشتیبانی بلندمدت

ایجاد رزومه با پروژه های متنوع

متخصصین باتجربه و حرفه ای

آموزش جامع و پروژه محور

دوره های غیرحضوری پاییز ۱۴۰۰

برگزاری کلاس های غیرحضوری

هدف!

ما دقیقا دوره هایی را نشانه میگیریم که بتوانند دانشجویان را به درآمدزایی برسانند و کارفرمایان در آنها با کمبود نیروی متخصص مواجه باشند. حوزه های مارکتینگ، برنامه نویسی و دیزاین محصولات دیجیتال درحال حاضر بسیار پرمخاطب بوده و آینده درخشانی در ایران و خارج از ایران خواهند داشت.

دیزاین

نقطه قوت ما در دوره های دیزاین، محتوای بسیار عمیق و تجربیات تخصصی اساتید ماست که به شیوه ای کاملا عملی و پروژه محور در دوره هایی جامع ارائه میشوند.

سئو و مارکتینگ

در دوره های سئو و مارکتینگ تمامی نکات حرفه ای و به روز بازارکار به صورت جامع به شما آموزش داده میشود و شما در طول دوره با چالش های پروژه های واقعی روبرو میشوید.

برنامه نویسی

به روزترین و پردرآمدترین زبان های برنامه نویسی توسط متخصصین باتجربه شرکت های معتبر در دوره هایی جامع به صورت کاملا پروژه محور آموزش داده میشوند.

پنل آموزشی اختصاصی دانشجویان

0

استاد متخصص

0

مهارت آموز

0

دوره موفق

0

ساعت آموزش تخصصی

با کمال افتخار

دانشجویان ممتاز ما توانستند در شرکت های برتر ایران استخدام شوند.

انتقال دانش

با ما در ارتباط باشید

  تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به شماست

  آکادمی آمانج با تمرکز در زمینه آموزش برنامه نویسی و طراحی شما را در رسیدن به مقصد کاریتان راهنمایی خواهد کرد. جهت هرگونه مشاوره و یا مطرح کردن سوالات خود کافیست از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

  آدرس

  تهران - ستارخان، خیابان کوثر دوم، پلاک ۱۰، واحد ۳

  تلگرام

  t.me/ImpekaAcademy

  تماس با ما

  ۰۲۱-۲۸۴۲-۸۶۱۱
  ۰۹۱۰۷۶۰۳۳۶۳

  تاییدیه ها

  آکادمی مهارت آفرینی آمانج

  fa_IRPersian